İade Şartları

İADE ŞARTLARI

Elimizden geleni yapsak da kullanıcıların %100'ünün memnun kalmayacağı açıktır. Hiçbir iş dalında bu mümkün olmamaktadır.

7 gün içerisinde Axerhosting'in sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz, müşteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları info@axerhosting.com adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bilgi:
İade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adları, VPS-VDS'ler, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.

Bütün geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Geri ödeme yapılırken havale masrafları iade edilecek tutardan düşülerek tarafınıza yansıtılmış olur.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

Reseller Hosting(Bayi Hosting),VDS/VPS, Sunucu hizmeti alımı yapılıp 10'un üzerinde hesap(web site) taşıması yaptırılmış ise 10'nin üzerindeki her hesap +3 TL olarak ücretlendirilerek iade edilecek tutardan düşürülür.

Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, Axerhosting'den önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.